Stop dla drogich polis


Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/KONTA/WWW/CLASSIC/t/taniepolisy/_public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/KONTA/WWW/CLASSIC/t/taniepolisy/_public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Co to jest NNW?

Pomoc Assistance

Ubezpieczenie assistance to pomoc drogowa w nieprzewidzianych sytuacjach. obrazekPozwala kierowcy uzyskać pomoc w naprawie samochodu na miejscu postoju, holowanie, dowóz paliwa lub części zamiennych, a nawet auto zastępcze. To bardzo atrakcyjne dodatkowe ubezpieczenie zapewni Ci maksimum ochrony!

Co to jest NNW?

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) - to dobrowolne ubezpieczenie, które chroni kierowcę oraz pasażerów, w przypadku nieszczęśliwych następstw wypadku bądź utraty życia podczas ruchu pojazdu mechanicznego. W zależności od warunków ubezpieczenia, polisa NNW może obejmować terytorium Polski, jak i inne kraje. Firmy ubezpieczeniowe proponują coraz dogodniejsze warunki NNW. Spotyka się opcje, w których to ubezpieczenie NNW nie jest przypisane do pojazdu, lecz do konkretnego kierowcy. Niezależnie od tego jakim pojazdem się porusza (auto prywatne lub służbowe), kierowcę chroni ubezpieczenie NNW.

Co to jest ubezpieczenie Assistance?

Ubezpieczenie Assistance daje możliwość ochrony kierowcy oraz pasażerów pojazdów. Jest to zarówno ochrona techniczna jak i medyczna.  Pomoc jest udzielana w przypadku awarii auta, unieruchomienia, a czasem również jego kradzieży. Pomoc jest udzielna również w przypadku choroby kierowcy lub pasażera.

Ubezpieczenie Assistance zapewnia pomoc drogową rozumianą jako zorganizowanie i pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego samochodu lub w przypadku kiedy jest to niemożliwe, holowanie pojazdu do autoryzowanej stacji obsługi, stacji naprawczej lub do miejsca zamieszkania kierowcy. W przypadku gdy nie uda się naprawić lub odholować pojazdu ubezpieczyciel zapewnia zakwaterowanie. Pomoc drogowa działa nie tylko w granicach Polski ale także za granicami naszego kraju. Jednak każde ubezpieczenie ma swoją specyfikę i zalecamy z dokładniejszym zapoznaniem się z OWU (ogólne warunki ubezpieczenia).

Ubezpieczenie Assistance to przede wszystkim spokój podczas podróżowania. Kierowca nie musi się martwić, że w przypadku awarii pojazdu będzie skazany na ponoszenie kosztów naprawy lub holowania auta oraz inne związane z tym niewygody. Szczególnie istotne jest to w nocy kiedy ruch jest mniejszy i trudno jest liczyć na pomoc ze strony innych kierowców.

 
Ubezpieczyciele
  • Generali
  • Hestia
  • TUW
  • Concordia
  • Aviva
  • MTU
  • Nordea
08.png
Licznik odwiedzin